FH/17/03/2024/RB

  • Praca
  • Lublin

Specjalista ds. zleceń

Zakres Obowiązków:

  • koordynowanie kompletacji zleceń produkcyjnych,
  • przydział/podział zasobów (kierowcy, magazynierzy), odpowiedzialność za procesy wokół stacji pociągów logistycznych,
  • współpraca z działem montażu – braki/pomyłki w wydaniach magazynowych,
  • współpraca z działem planowania produkcji – wyjaśnianie problemów,
  • zadania administracyjne związane z wewnętrzną logistyką.

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze logistyki magazynowej,
  • doświadczenie w obsłudze systemów zarządzania magazynem,
  • dobra znajomość pakietu Office (Excel, Powerpoint, Word),
  • mile widziana znajomość systemu SAP EWM,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę, koncentrację na ludziach i zespołach,
  • udział w projekcie greenfield,
  • premie miesięczne,
  • benefity: opieka medyczna, MyBenefit System (kafeteria/Multisport), ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków.

By aplikować do tej pracy wyślij wiadomość wraz z załącznikiem w postaci CV na email fundacja@fundacjaheros.org

  • Pamiętaj by w wiadomości podać informacje o pracy(stanowisko, firma, link) do której chcesz aplikować
  • Prosimy o dodanie następującej klauzuli do CV:
    "Aplikując na ofertę oświadczam iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną Fundacji Heros (klauzula dostępna pod adresem: RODO) oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Heros w celu prowadzenia rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2017 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe zawarte w aplikacji nie będą przekazywane innym odbiorcom i posłużą jedynie do kontaktu Fundacji z wybranymi kandydatami w celu omówienia możliwości skierowania ich na rozmowę kwalifikacyjną do pracodawcy wystawiającego ofertę pracy. "
lub skontaktuj się z nami pod nr. +48 570 122 110