FH/04/02/2024/RB

  • Praca
  • Lublin

Sprzedawca na stacji paliw

Zakres Obowiązków:

  • obsługa klienta, informowanie o ofercie sprzedażowej,
  • przyjmowanie oraz dokumentowanie dostaw towarów,
  • sprzedaż paliwa, a także towarów handlowych,
  • obsługa urządzeń technicznych,
  • dbanie o porządek miejsca pracy.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • praca zmianowa,
  • miła atmosfera pracy.

By aplikować do tej pracy wyślij wiadomość wraz z załącznikiem w postaci CV na email fundacja@fundacjaheros.org

  • Pamiętaj by w wiadomości podać informacje o pracy(stanowisko, firma, link) do której chcesz aplikować
  • Prosimy o dodanie następującej klauzuli do CV:
    "Aplikując na ofertę oświadczam iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną Fundacji Heros (klauzula dostępna pod adresem: RODO) oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Heros w celu prowadzenia rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2017 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe zawarte w aplikacji nie będą przekazywane innym odbiorcom i posłużą jedynie do kontaktu Fundacji z wybranymi kandydatami w celu omówienia możliwości skierowania ich na rozmowę kwalifikacyjną do pracodawcy wystawiającego ofertę pracy. "
lub skontaktuj się z nami pod nr. +48 570 122 110