Warsztaty kreatywne w ramach projektu pn.”Droga do samodzielności III”

W ostatni czwartek- 18 lipca w Fundacji Heros odbyły się warsztaty kreatywne wraz ze spotkaniem uspołeczniającym.

W warsztatach wzięła udział grupa Naszych Beneficjentów, którzy stworzyli kolorowe i przyciągające spojrzenia torby, spędzili przyjemnie czas na doskonaleniu zdolności manualnych i rozmowach.

Zdjęcia pokazują jak świetnie radzili sobie uczestnicy, a teraz Wy pokażcie jak bardzo Wam się to podoba.
Warsztaty nie tylko wzbogacają uczestników o nowe umiejętności, ale także oferują przestrzeń do wyrażania siebie i budowania nowych relacji. Takie działania przyczyniają się do poprawy jakości życia Naszych podopiecznych i wspierają ich rozwój na wielu płaszczyznach.

Zapraszamy serdecznie na kolejne podobne wydarzenia!

Od kwietnia 2024 roku Fundacja Heros realizuje projekt pn. „Droga do samodzielności III” współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Projekt oferuje Beneficjentom szereg zajęć z kulturoterapii, które mają na celu odbudowanie relacji społecznych oraz pomoc we włączeniu się do życia społecznego.
Projekt „Droga do samodzielności III” jest współfinansowany ze środków PFRON – Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
23 lipca 2024