Plenerowe Targi Pracy – Rynek Kielce

W dniu 10.06.2022 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w 2️⃣ edycji Plenerowych Targów Pracy na Rynku w Kielcach organizowanych przez Miejski Urząd Pracy w Kielcach.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Bogdan Wenta Prezydent Miasta Kielce, natomiast patronat medialny- radio Kielce.
🎯 Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przy stanowisku nasi specjaliści Fundacji Heros przedstawiali oferty pracy i stażu, oraz dostępne szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe dla osób z niepełnosprawnościami. ♿️
Dziękujemy serdecznie za zaproszenie.
ℹ️ Osoby poszukujące zatrudnienia, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności mają możliwość skorzystania z darmowych ofert wsparcia poprzez uczestnictwo w projektach współfinansowanych ze środków PFRON.
Jeśli chcesz być na bieżąco prosimy o polubienie naszej strony Fundacja Heros 👍🏻
10 czerwca 2022