Przełam bariery!

Szukasz pracy? Posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności?

Podejmij z nami aktywizację zawodową i przełam bariery, które stoją na Twojej drodze do sukcesu! Oferujemy szkolenia, staże oraz dostęp do bazy ofert pracy, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności  i  znaleźć  wymarzone  zatrudnienie.

Z Fundacją Heros zawsze będziesz miał wsparcie w swoim rozwoju zawodowym. Dodatkowo, możesz skorzystać z wsparcia naszych specjalistów m.in.: doradcy zawodowego, prawnika czy psychologa.

Dołącz do nas i odkryj, jak wiele możesz osiągnąć! Skorzystaj z naszych usług, jeśli:

W ramach realizowanych przez nas działań możesz skorzystać z pomocy specjalistów takich jak:

Doradca zawodowy

który w trakcie porad indywidualnych opracowuje Indywidualny Plan Działania osób z niepełnosprawnościami z uwzględnieniem predyspozycji i kompetencji oraz uwarunkowań zdrowotnych, społecznych i ekonomicznych.

Pośrednik pracy

którego zadaniem jest udzielanie pomocy beneficjentom ostatecznym Fundacji w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia i utrzymaniu go, zaś pracodawcom w znalezieniu odpowiednich pracowników.

Trener pracy

który wspiera beneficjentów ostatecznych w podjęciu i utrzymaniu zatrudnienia poprzez umożliwienie im samodzielnego podejmowania decyzji o swoim trybie życia i pełnieniu aktywnej roli w społeczeństwie. Osoby z niepełnosprawnościami biorą czynny udział oraz są głównym punktem odniesienia w procesie planowania, oceny i ustalania usług.

Prawnik

który w ramach poradnictwa prawnego udziela informacji z zakresu prawa pracy, uprawnień, ulg i świadczeń przysługujących osobom z niepełnosprawnościami.

Trener aktywności

którego zadaniem jest pokonywanie deficytów, motywowanie do działania, doradzanie i wspieranie w procesie społecznego usamodzielniania się osoby z niepełnosprawnością przy coraz bardziej aktywnym jej udziale.

Rehabilitant

który podczas zajęć rehabilitacji ruchowej stara się przywrócić maksymalnie możliwą sprawność fizyczną oraz zwiększyć komfort życia beneficjentów ostatecznych.

Psycholog

który podczas indywidualnych spotkań określa poziom gotowości psychofizycznej osób z niepełnosprawnościami oraz motywacji do podjęcia oraz utrzymania zatrudnienia i udziału w zaplanowanych działaniach.

Psychoterapeuta i Psychiatra

którzy pomagają osobom z niepełnosprawnościami lepiej zaadoptować się do życia w społeczeństwie.