FH/05/03/2024/GS

• Lubartów

Pracownik Produkcji

• pakowanie produktów do wysyłki,
  • sporadyczna obsługa wózka podnośnikowego jezdniowego,
  • doraźna pomoc drukarzowi przy paśmie produkcyjnej,
  • składanie, rozkładanie, ustawianie pudełek kartonowych z wyrobem gotowym,
  • zgłaszanie nieprawidłowości do działu kontroli jakości usterek opakowań,
  • komunikacja z innymi obszarami produkcji w celu prawidłowego obiegu informacji zapewniającego utrzymanie wydajności zakładu,
  • przenoszenie towaru,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy- zbieranie wycinek papierowych, zamiatanie w pobliżu taśmy produkcyjnej,
  • zgrzewanie i konfekcja wydruku.

• sprawność manualna,
  • preferowane wykształcenie średnie, techniczne,
  • samodzielność, sumienność oraz zaangażowanie,
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,
  • dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej.

• umowa o pracę na pełny etat,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,