Fundacja Heros
Witamy na naszej stronie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu obszar działań Fundacji Heros w Lublinie. Jesteśmy organizacją pozarządową, której głównym celem statutowy jest działanie na rzecz osób niepełnosprawnych. Cel ten realizowany jest m.in. poprzez: doradztwo zawodowe oraz wspomaganie i podejmowanie działań zmierzających do aktywizacji zawodowej i społecznej oraz tworzenia miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych.

2017-06-29
Fundacja Heros zaprasza do udziału w projekcie pn. "Akcja aktywizacja"

Informujemy, że od 01.07.2017 r. do 30.11.2017 r. Fundacja Heros realizuje zadanie pn.  „Akcja aktywizacja”, dofinansowane przez Województwo Lubelskie, którego celem jest nabycie oraz doskonalenie umiejętności i kompetencji społecznych.

Projekt jest skierowany do osób:

• posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • zamieszkujących na terenie województwa lubelskiego w jednym z powiatów: lubelskim, świdnickim, łęczyńskim, lubartowskim oraz m. Lublin,
  • w wieku aktywności zawodowej.

W ramach projektu Uczestnicy będą mogli skorzystać z :

• poradnictwa psychologicznego,
  • grupowych warsztatów doskonalących umiejętności i kompetencje społeczne,
  • kulturoterapii (wyjść m.in. do kina, muzeum, teatru, na koncert),
  • szkoleń podnoszących kompetencje/kwalifikacje zawodowe m.in. kursu języka angielskiego lub szkolenia komputerowego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty przy ul. Z. Krasińskiego 2/34 w Lublinie
(p. 3), kontakt telefoniczny pod nr tel. 570 122 110 lub mailowy: herospraca@gmail.com

Wykoszystaj szansę, zgłoś się już dziś!

Fundacja Heros: ul. Z. Krasińskiego 2/31, 20 - 709 Lublin